pepe72 napisał(a):

Mamy na tutejszym forum fanklub funduszu z ZEA z ponoć wschodnimi pieniędzmi. 
Choć być może problem jest raczej w klubie. Skoro w 2020 para Kapka-Mandziara zarządzała Lechią to tam należało zwolnić absolutnie wszystkich.
|
Mamy właśicielo-prezesa któremu te fundusze na tyle nie śmierdziały,że chciał się na pieniądze zakładać taki był w tych funduszach zakochany.