Trener podsumował sparing.
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-18276153
to jest ciekawe:
Cytat:
|
Wisła w meczu z Kolding pierwszy raz w okresie przygotowawczym straciła gola. Co ciekawe, jej trener ucieszył się z tego faktu. Tłumaczy dlaczego: - Tak, jestem zadowolony, że strzelili nam gola. Dlaczego? Ponieważ w pierwszych pięciu minutach drugiej połowy zespół był wyłączony z gry. I cieszę się, że w tym momencie strzelili nam gola. Bo gdyby tak się nie stało, bylibyśmy wyłączeni cały czas. Pięć minut, nic się nie stało... Nie, nie, ukarali cię, musisz strzelić następnego gola. Udało nam się. Poszło. W meczach z Katowicami, Termalicą było mniej więcej to samo. Jesteś wyłączony, masz problem. Dlatego cieszę się, że to się wydarzyło, bo można się czegoś nauczyć, poprawić pewne sprawy.
|
Przy okazji wyszło, że Dejvi ma braki fizyczne:
Cytat:
|
Jeśli chodzi o Dejviego, to nie. W tej chwili mówię, że nie zagra. Musi nadrobić zaległości fizyczne. On dużo trenuje i musi pod względem fizycznym dogonić drużynę. Jestem jednak pewien, że będzie gotowy na sto procent, gdy wrócimy na nasz ostatni mecz w Krakowie.
|
To samo na wideo:
https://youtu.be/-swpsj4xFEI?feature=shared