Wybierac Barcelonie trenera, nie potrafiac wybrac samemu takiego, ktory majac przeplacony dwukrotnie w stosunku do drugiej druzyny pod wzgledem finansowym i tak nie potrafi awansowac do 1 nominalnie ligi w kraju, ktorego topowe kluby maja ogromne trudnosci z dostawaniem sie do europejskich pucharow...
No ku)%*wa trzeba miec tupet i brak elementarnego wstydu
