pepe72 napisał(a):

"efekt wisły" to tylko na forum .
|
O tym efekcie to wiadomo nie od wczoraj, to już JK kiedyś powiedział że trzeba jakiegoś szamana sprowadzić, bo to niewiarygodne jaki zjazd tu notują niektórzy zawodnicy, i to niezależnie kto jest trenerem.