Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8165
Stary 31.01.2024, 00:45
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ale to im z 10 lat zajęło. Warto nie zapominać o tym szczególe



Papszun też dostał wolną rękę przez kilka ładnych lat. I robił awans co dwa lata.
Ale jego drużyna nie wyglądała jak zgraja zbierańcuchów z orlika.Jak ktoś chce porównywać to co się u nas odstawia od kilku lat z projektem Świerczewskiego to ręce opadają.Jak ktoś myśli,że nagle teraz wszystko się zmieniło i wskoczyliśmy na właściwe tory to opada cała reszta.Dość powiedzieć że na nieco ponad dwa tygodnie do startu rozgrywek nawet kampanii karnetowej nie ogarnięto
Odpowiedz cytując