pepe72 napisał(a):

Ale to im z 10 lat zajęło. Warto nie zapominać o tym szczególe 
Papszun też dostał wolną rękę przez kilka ładnych lat. I robił awans co dwa lata.
|
Ale jego drużyna nie wyglądała jak zgraja zbierańcuchów z orlika.Jak ktoś chce porównywać to co się u nas odstawia od kilku lat z projektem Świerczewskiego to ręce opadają.Jak ktoś myśli,że nagle teraz wszystko się zmieniło i wskoczyliśmy na właściwe tory to opada cała reszta.Dość powiedzieć że na nieco ponad dwa tygodnie do startu rozgrywek nawet kampanii karnetowej nie ogarnięto