nero napisał(a):

|
Takie pier.dolenie o szopenie. Jakoś inni potrafią grać, potrafią awansować, a my oczywiście nie. Wystarczy dobierać odpowiednich zawodników do ligi w której się gra to wtedy takich głupot nie trzeba by było pisać.
|
Idźmy drogą Niepołomic, potrzymajmy kilkanaście lat jednego trenera, sprowadźmy przecinaków i wysokich drwali do rozpychania się w polu karnym i zaorajmy boisko przy Reymonta. Nikt nam nie podskoczy.