Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8160
Stary 30.01.2024, 22:47
nero napisał(a):Wyświetl post
Takie pier.dolenie o szopenie. Jakoś inni potrafią grać, potrafią awansować, a my oczywiście nie. Wystarczy dobierać odpowiednich zawodników do ligi w której się gra to wtedy takich głupot nie trzeba by było pisać.
Idźmy drogą Niepołomic, potrzymajmy kilkanaście lat jednego trenera, sprowadźmy przecinaków i wysokich drwali do rozpychania się w polu karnym i zaorajmy boisko przy Reymonta. Nikt nam nie podskoczy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując