nero napisał(a):

|
Takie pier.dolenie o szopenie. Jakoś inni potrafią grać, potrafią awansować, a my oczywiście nie. Wystarczy dobierać odpowiednich zawodników do ligi w której się gra to wtedy takich głupot nie trzeba by było pisać.
|
Dobierać zawodników do ligi? Trudno o większą głupotę. Jacy inni potrafią grać? Skoro inni rąbią po kościach to my też musimy? Jak sędzia będzie gwizdał w jedną stronę to dobieranie drwali też nic nie pomoże. To chyba oczywiste.