Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8159
Stary 30.01.2024, 22:31
nero napisał(a):Wyświetl post
Takie pier.dolenie o szopenie. Jakoś inni potrafią grać, potrafią awansować, a my oczywiście nie. Wystarczy dobierać odpowiednich zawodników do ligi w której się gra to wtedy takich głupot nie trzeba by było pisać.
Dobierać zawodników do ligi? Trudno o większą głupotę. Jacy inni potrafią grać? Skoro inni rąbią po kościach to my też musimy? Jak sędzia będzie gwizdał w jedną stronę to dobieranie drwali też nic nie pomoże. To chyba oczywiste.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując