wolfy napisał(a):

|
Mały minus przy Brodzie który znowu beznadziejnie wyprowadzając piłkę narobił kłopotów Carbo, czego konsekwencją była żółta kartka i rzut wolny. Dla niego to norma.
|
Broda pokazał kolejny raz, że jest bardzo słaby mimo, iż nie miał wielu wymagająych interwencji. Mam nadzieję, że znów usiądzie na ławce i bronić będzie Raton, który prezentował się znacznie lepiej.