Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8146
Stary 30.01.2024, 15:11
Dobrze się dzisiejszy sparing oglądało, naprawdę dobrze. Zupełnie inna gra, chociaż są momenty kiedy złe przyzwyczajenia z czasów mistrza taktuki wracają, ale większość podań do przodu, zyskujących teren. Bardzo szybko przemieszczamy piłkę od własnego pola karnego jak najmniejszą liczbą podań.
Dobrze wyglądają młodzi, kolejny raz bardzo dobrze Tokarczyk, już chyba rozumiem czemu Starzyński został, ale to samo Olejarka (asysta), Gogół, Duda, Krzyżanowski. Chyba odżyli po zmianie trenera, zwłaszcza Duda. To co mi się podoba, to że u Rude wszyscy młodzi wiedzą co mają robić, nie są zagubieni jak w chaosie Sobolewskiego.

Na minus Sapała i Eneko (zawalili gola), Łasicki, Goku który spartolił dwie akcje. Mały minus przy Brodzie który znowu beznadziejnie wyprowadzając piłkę narobił kłopotów Carbo, czego konsekwencją była żółta kartka i rzut wolny. Dla niego to norma.
Ogólnie zmiennicy podstawowej pary stoperów słabo wyglądają, za to na bokach będzie chyba konkurencja, bo i Szot (gol), i Jaroch, i Krzyżanowski dobrze wyglądają (Junca jak wyzdrowieje, o ile). Na prawej chyba aktualnie to Szot wygrywa.

Widać różnicę w pomyśle na grę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.01.2024 o godz. 15:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując