Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93215
Stary 30.01.2024, 09:36
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Była zmiana trenera, mamy dość mocny zespół jak na 1 ligę.
Nie bardzo jest sens kupować "całego wagonu" zawodników, bo nie zdążą się zgrać, a musimy wygrać 11 meczów (w najgorszym razie 9 wygrać i 5 zremisować).
Więc może jakieś "promocje" jak się udało z Dejvi Bregu ale na coś więcej to raczej bym nie liczył.
Zapominamy o efekcie "Wisły" w której nowi zawodnicy wyglądają lepiej na starcie, niż po pół roku gdy dostosują się poziomem do reszty.

Ja liczę zarówno na jakąś promocje na rynku, jak i że kogos z wyższym kontraktem odpalimy. Choć poza Fazlagiciem chyba nikogo nie chcemy ewidentnie wypchnąć. Nie liczę tych z kontraktem do czerwca, bo i tak nikt ich nie chce.

I jeszcze jeden aspekt: lepiej wyrwać jakąś perełkę i zgrywać ja już od wiosny, niż dopiero od lata, gdzie na 100% czeka nas duża rewolucja kadrowa i to bez względu na to w której będziemy grać lidze.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 30.01.2024 o godz. 09:39.
Odpowiedz cytując