Markus napisał(a):

|
Polscy trenerzy nic sobą nie prezentują, nigdzie nie są zatrudniani i nigdzie nie są cenieni przede wszystkim dlatego, że są produktem naszego nieefektywnego i fatalnego systemu szkolenia zawodników. Ten system szkolenia nie kształci żadnych wartościowych piłkarzy umiejących na przykład świetnie posługiwać się techniką użytkową.
|
Lista żadnych wartościowych piłkarzy :
Robert Lewandowski
Jakub Błaszczykowski
Łukasz Piszczek
Łukasz Piątek
Arkadiusz Milik itd itp
Tylko mam podejrzenie, że nie masz pojęcia czym się różni technika użytkowa od techniki ogólnej przez co stosujesz te hasła zamiennie.
Akurat Robert jest od lat jednym z piłkarzy z najlepszą techniką użytkową w Europie.
Generalnie Markus twoje posty to czysta demagogia, wyciaganie wniosków z tyłka i ogólne generalizowanie. Te twoje diagnozy są tyle warte, co ta zacytowana przeze mnie powyżej.