|
Była zmiana trenera, mamy dość mocny zespół jak na 1 ligę.
Nie bardzo jest sens kupować "całego wagonu" zawodników, bo nie zdążą się zgrać, a musimy wygrać 11 meczów (w najgorszym razie 9 wygrać i 5 zremisować).
Więc może jakieś "promocje" jak się udało z Dejvi Bregu ale na coś więcej to raczej bym nie liczył.
|