wierność83 napisał(a):

Od lutego wzrasta czynsz za stadion do ok 200k pln, 11% podwyżka.
Jak pisał JK przed klubem "wielkie wyzwania" na tle finansowym.
Przyszłość wygląda mega ciężko i to niezależnie od awansu. Chyba, że jakimś cudem ktoś tu zainwestuje.
Nie wiem czy będą w stanie dorzucić jakiś hajs po raz kolejny.
|
Różnica między starą ceną a nową to 11% czyli jakieś 16 tysięcy złotych netto. Mamy 6 spotkań w lidze i PP czyli to jakieś 110 tysięcy wzrostu kosztów w rundzie. W odniesieniu do 20 milionów (połowa rocznego budżetu kosztów) czy 6 milionów (połowa planowanej dziury budżetowej) to jest kwota pomijalna.
Także wielkie wyzwania będą, ale na pewno nie z powodu podwyżki czynszu za stadion. Te wielkie wyzwania zostały, jak pisał prezes, precyzyjnie zaplanowane pół roku temu.