Pisałem o tym przy okazji pierwszego transferu. Rywale będą mocniejsi niż się wszystkim wydaje. Nikt się nie osłabia, a kasy z miast lecą pełnymi strumieniami do klubów. (Gdańsk, Płock, Katowice, Opole)
Ale tutaj nikt nie patrzy na rywali, jeszcze przez 3 lata będzie się powtarzać że Wisła ma najlepszych piłkarzy na każdej pozycji i że jak przegrywa to jedynie sobie jest winna
