|
Warto sledzic transfery w 1 lidze. Rywale tez sie wzmacniaja. Arka, Motor, Lechia otwarcie mowia o awansie. W tej rundzie bedzie mega ciezko. Duzo druzyn w grze, nikt nie odskoczy z pkt . Kazdy bedzie gubil pkt w tym tez my. Poziom mocno wyrownany moim zdaniem. Uwazam ze bedzie trudniej niz rok temu
|