|
W Radiu Kraków JK dość dobitnie stwierdził że to może nie być jeszcze koniec transferów. Z punktu widzenia kibica - tu ruch w interesie zawsze jest pożądany (jeśli nie idzie to w absurdalna ilość i masówke). Do ostatniego dnia okna (22.02), możemy być aktywni na rynku.
W poprzednim zimowym oknie dość nieoczywistym i ostatnim transferem był Igbekeme, który przyszedł już po starcie ligi. Nie miałbym nic przeciwko podobnemu wzmocnieniu, choć pewnie będzie to też reakcja na jakieś kontuzje.
|