Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 28.01.2024, 20:07
Xaviego trzeba spróbować przejąć od lata, czuję, że w Wiśle mógłby się odbudować.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 28.01.2024 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując