Królewski z Sobolem na spółkę prawie nie awansowali w tym sezonie (nadzieja jeszcze jakaś jest, gdyby Sobol sam nie odszedł to pewnie już teraz byśmy mogli się z takimi nadziejami pożegnać), co za tym idzie być może brak awansu równał by się upadkowi klubu, w najlepszym wypadku cięciom kosztów, a wtedy tym trudniej nam by było awansować, raczej czeka nas wtedy spadek, jak nie w kolejnym, to w następnym sezonie.
No ale Królewski się uczy. Już nie lubi PMS, bo PMS sama mu się z klubu zwolniła. Teraz ten Królewski jest taki mundry, że ojejku.
Zadziwia takie wymyślanie argumentów życzeniowe. Póki co Królewski dobrze zrobił jedynie z zatrudnieniem Kiko, a jak widać i to niewiele dało. Rude to jest co najwyżej czysta karta do zapełnienia, jedna wielka niewiadoma. Póki co to zaliczył 2 razy klapę jako trener i szybciej spieprzał niż się zatrudnił. Mówienie, że Jaro ma teraz wizję i Rude to idealny trener pod tę wizję, jest takim .......eniem głupot, że pozostaje jedynie napisać xd
Rude to kolejny hard reset i super plan Jarka. Dotychczas okazuje się ze żaden plan oprócz Kiko nie wypalił - a to i też w drugim okienku transferowym Kiko szału nie było.
No ale debile póki co jak jest przerwa to mają czas snuć wizję budowy wielkiej Wisły przez ich guru, który jeszcze dwa miesiące temu był pro PMS, pro Sobol, pro Kuba& rodzina i przyjaciele i nie miał nawet zamiaru szukać Rude
Może to nie jest zaskroniec, tylko kobra, który umie zahipnotyzować, niektórych? Bo typ, który od początku sobą firmuje brak hard reset, bylejakosć i brak profesjonalizmu, wmówił idiotom, ze jest wręcz odwrotnie - wmówił wpisami na X i wywiadami, a nie czynami

Gość, który łzami na konferencji przejął klub, wykurzył z niego TJ, po to żeby klub sprzedać, ostatecznie nie sprzedał bo miał taką intuicję

a teraz płacze jak Wisłą ma cięzko przez koszty wynajmu stadionu itp i jakie to wyzwanie finansowe przed Wisłą
A forum idiotów dalej, hejże ha, hejże ha, jaki ten Jaro zbawiciel, wizjoner i myśliciel, jak on fajnie dla naszej Wisły robi. No niemożliwe to jest.
Oby się udał jeszcze ten sezon ale jak się nie uda, to co WY ....a wymyslicie dalej żeby tego bajzlu bronić...