|
Między tym co nie wiem po co napisał i jak podpisał, paroma prawdziwymi pozytywnymi słowami nt. kariery JB, a złym słowem jest bardzo duża różnica. Jak będzie pisał takie bajki, a sprawy potoczą się tak, że szlag to trafi (tfutfutfu) to jako jedyny dostanie po d.pie i to mocno bo przecież to nie będzie wina idealnego, świętego Kuby.
|