|
Nie wiem jak jest od strony finansowej. Wiem tyle, że dzisiejsza rzeczywistość w każdym aspekcie funkcjonuje na kredyt. Czyli jedzie na długach. Czy 18 mln euro długu dla takiego klubu jak Wisła Kraków to pogrzeb? Myślę, że wszystko zależy od tego jaka jest perspektywa. Uważam że Królewski samodzielnie podejmujący decyzje takie jak zatrudnienie Kiko cz Rude. Zmienia tą perspektywę na plus.
|