|
Mam w zwyczaju oceniac ludzi po czynach nie slowach. Jesli ktos w mediach swiadomie klamie i mowi bzdury, wiedzac jak wyglada rzeczywistosc, niestety nie budzi u mnie nawet grama zaufania. W biznesie od takich ludzi stronie jak od ognia.
Niestety co raz wiecej ludzi bedacych blisko Wisly tak to postrzega jak ja.
|