|
Nikogo nie bronię, dokąd trzymał Sobola na ławce po kompromitacji z Sosnowcem. Moje stanowisko było jednoznaczne.
Natomiast zatrudnienie Rude zamiast kogokolwiek z naszego bagienka to moim zdaniem świetny ruch. Tak jak zostawienie w sztabie Jopa. Czy przyniesie oczekiwany efekt? Moim zdaniem przyniesie. To że przez lata firmował, a nawet umożliwiał potologię wprowadzaną tutaj przez głównego ratownika i przez to ponosi odpowiedzialność za aktualny stan klubu, nie znaczy że nie zmądrzał. Zatrudnienie Kiko było pierwszym sygnałem, Rude jest kolejnym. Przyp... się do Królewskiego za wszystko co się działo przed przejęciem przez niego samodzielnej władzy jest idiotyczne.
Tą drużynę z zeszłego sezonu to budował Brzęczek, Błaszczykowski i ich prezes słup. Królewski ją dostał na 10 miejscu w tabeli. Tak tylko przypominam.
|