Jaroo1 napisał(a):

Dokładnie. Awans udowodni, że to całe AI Królewskiego to ściema i jest gówno warte. Bo skoro awansujemy z Rude to pokaże załosnosc algorytmu, który oceniał pozytywnie Sobolewskiego.
Tak samo okaże się że Królewski, który bronił układu rodzinnego zawsze mówiąc jak Dawid czy Wuja super pracowali, albo jak bronił Sobola do ostatniej kropli krwi (paradoksem jest, że sam Sobol doszedł do wniosku, że Sobola trzeba wyjebac, więc podał się do dymisji, a Jaro nadal jeszcze twierdzi, że Sobol nie był do zwolnienia), udowodni to jak Jaro się ciągle mylił i wystarczyło zatrudnić ogarniętego trenera - i nawet bez wzmocnień, bez rewolucji kadrowej, zrobimy awans w 15 meczach.
Jeśli uda się awansować, w co mocno wierzę, to ośmieszyć to 4 lata rządów Jarka w trio i rok samodzielnych rządów. Pokaże że bronienia tamtych układów, przepalanie kasy na transfery itp było błędem i wystarczyło zatrudnić normalnego dyrektora sportowego i trenera aby zrobić awans i być moze nie spadać z ekstraklasy.
|
Przecież prosiaczek powie, że to wszystko zasługa AI i weź mu udowodnij że kłamie

Potem wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie w stumilowym lesie
