Tak tak wiem. Królewski czego by nie zrobił to jest beeee

. To wiadomo od początku sraczki która pewnie strasznie męczy.
Problem reprezentantów bagienka polega na tym że niedługo będą musieli tłumaczyć dlaczego to źle że Królewskiemu udało się zbudować drużynę, która ma rozwojowy potencjał. Życzę powodzenia

.
ps. Pojmij osiołku, że algorytm oceniający pracę trenera i algorytm wybierający kandydatów na trenera to dwa osobne byty

.