tedyy napisał(a):

Ten co orał Goku to akurat ukrainiec
|
No Ukrainiec, ale czy ma nad łóżkiem trójząb czy Putina to bym się nie zakładał: urodził się w Chersoniu, grałw młodzieżowych drużynach Szachtara, potem go dziwnie ciągneło bardziej w stronę drużyn białoruskich i rosyjskich
