|
Co można powiedzieć, fajna transmisja od meczyków. Taka trochę nowa jakość w prowadzeniu studia i wywiadów, wiadomo że technicznie słabiej niż polsat ale fajnie się oglądało.
Co do meczu fajny pressing szczególnie Krzyżan i Szocik, fajnie Goku, dobrze że naszym chłopakom nóg nie połamali te ruskie kałmuki. Razi brak dokładności w rozgrywaniu od obrony i brak skuteczności taki sam jak zawsze
|