Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8099
Stary 27.01.2024, 15:31
Co można powiedzieć, fajna transmisja od meczyków. Taka trochę nowa jakość w prowadzeniu studia i wywiadów, wiadomo że technicznie słabiej niż polsat ale fajnie się oglądało.
Co do meczu fajny pressing szczególnie Krzyżan i Szocik, fajnie Goku, dobrze że naszym chłopakom nóg nie połamali te ruskie kałmuki. Razi brak dokładności w rozgrywaniu od obrony i brak skuteczności taki sam jak zawsze
Odpowiedz cytując