Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8094
Stary 27.01.2024, 14:52
Absolutna dominacja na boisku. Fazlagić trochę pograł. Dwa gole, nieustanny pressing Wisły.
No właśnie, Rude ma coś z Hybali. Jeżeli piłkę miał przeciwnik trener non stop krzyczał "Get the ball! Get the ball!". Po takich doskokach mieliśmy sporo przechwytów, więc opłaciło się.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.01.2024 o godz. 20:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując