|
Ani Broda, ani Raton nie są bramkarzami, na których powinniśmy bazować.
Obaj mają sporo za uszami.
Raton jest nieznacznie pewniejszy, a Broda nigdy nie będzie klasowym bramkarzem mimo zaklęć na tym forum.
Nie ma sensu przerzucanie się argumentami, ale rozumiem, że to przerwa między rozgrywkami, więc nie macie nic innego do robienia na tym forum.
Czytam wszystko z dużym rozbawieniem w obliczu takiego zacietrzewienia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|