Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8086
Stary 26.01.2024, 18:56
Raton jest elektryczny jak diabli, Broda znacznie pewniejszy punkt na tej pozycji mimo swoich mankamentów. Raton miał jakieś udane kilka spotkań ale wrażenie po sobie zostawił takie że więcej miał takich w których nie pomagał drużynie. Broda mimo swoich mankamentów wydaje się solidniejszym bramkarzem i nawet obrona pewniej i spokojniej grała gdy to on stał między słupkami.
Bronienie heh Ratona przez niektórych jest co najmniej dziwne. W żadnym szanującym się zespole taki elektryczny bramkarz by nie miał pewnego placu. Mimo że dostał naprawdę dużo szans to OBIEKTYWNIE rzecz biorą to tej szansy nie wykorzystał. Niech broni Broda.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując