Markus napisał(a):

...
To tak a propos tej cegły. We wcześniejszym meczu z Łęczną Broda również zaliczał poważne błędy przy dośrodkowaniach. Oczywiście ich na pewno też nie pamiętasz, a jakże.
|
Z Łęczną zrobił jeden błąd na 25 kontaktów z piłką, miał szczęście, że bez konsekwencji.
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...8&postcount=93
Problemem meczów z Brodą w grudniu było to, że miał mało kontaktu z piłką więc trudno oceniać jego grę.