Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8079
Stary 26.01.2024, 16:03
To Ty piszesz totalne idiotyzmy, że Broda nie robi poważnych błędów, które kosztują zespól utratę bramek i punktów.

To Ty jesteś odporny na oczywiste fakty i argumenty, że jest wolny, mało zwrotny, niepewny w grze nogami, fatalny przy wychodzeniu do centr i nie jest zwinny, choć pokazuje to niemal cały czas. Ktoś, kto próbuje wmawiać. że tak nie jest, sam się dyskwalifikuje jako dysputant.

To Ty robisz z niego przyzwoitego bramkarza, którym nigdy nie był i który nigdy nie grał na odpowiednim dla Wisły poziomie.

To Ty jesteś odporny na rzetelną ocenę jego umiejętności i potencjału, bo masz obsesję na punkcie Ratona.

To tak a propos tej cegły. We wcześniejszym meczu z Łęczną Broda również zaliczał poważne błędy przy dośrodkowaniach. Oczywiście ich na pewno też nie pamiętasz, a jakże.

To, że przegrywał rywalizację z Ratonem i długo siedział na ławce, to też oczywiście wyłącznie przypadek, a nie fakt, że był od niego jeszcze słabszy, a jakże Łaciak świadomie sabotował Wisłę
Ostatnio edytowane przez Markus : 26.01.2024 o godz. 16:11.
Odpowiedz cytując