No przecież o zajebistoci Ratona świadczy to, że powoli traci miejsce w bramce w I lidze polskiej, na rzecz cienkiego, młodego Brody, który jest praktycznie bez żadnego doświadczenia
Kto wie, może gdyby dać Brodzie poł sezonu czy sezon, to zrobiłby duży skok co do umiejętności. Na pewno potencjał na rozwój ma większy niż Raton. Kiedyś Lis też musiał swoje pograć aby złapać jakąś formę dobrą i równą.
Gdyby Broda dostał na stałe miejsce w 1 składzie, pograł pod rząd te kilkanaście meczów to zapewne progres by był, bo dla niego to by był mega poligon doświadczalny względem tego w jakiej lidze i ile meczów zagrał dotychczas.