Nowi testowani w rezerwach:
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-18263123
Karcz napisał(a):
Z Wisłą II trenuje Dawid Sarnecki, który jesienią grał w Kalwariance, w barwach której rozegrał siedemnaście spotkań, strzelił trzy bramki. To boczny, 19-letni obrońca. Również defensorem jest Oliwier Micek. On również ma 19 lat, a jesienią regularnie grał w Warcie Gorzów Wielkopolski na szczeblu III ligi, dla której w tym sezonie strzelił dwa gole.
Z pięciu testowanych zawodników, trzej to skrzydłowi. Mowa o 19-letnich Kamilu Kaczówce i Dawidzie Paraszczaku oraz 18-letnim Wesleyu Omuru. Kaczówka jesienią występował w Wolanii Wola Rzędzińska, czyli w tej samej grupie IV ligi, co Wisła. Zagrał tam w siedemnastu meczach, strzelił dwie bramki. Paraszczak to z kolei zawodnik III-ligowej Cariny Gubin, w której regularnie występował jesienią. Również w Pucharze Polski, w którym Carina była rewelacją i odpadła dopiero po zaciętym starciu z ekstraklasowym Piastem Gliwice, z którym przegrała 2:5. Również trzeci z wymienionych skrzydłowych, czyli Wesley Omuru, grał ostatnio w III lidze. Dokładnie w KS Wiązownica. Mający nigeryjskie korzenie wychowanek Stali Stalowa Wola, zaliczył jesienią 17 meczów, w których strzelił dwie bramki.
|