|
Widocznie Raton to treningowy bramkarz, jest od groma przykładów mistrzów treningu, którzy nie potrafią przełożyć formy na mecze.
Raton zagrał u nas w 17 oficjalnych meczach.
Broda zagrał u nas w 11 oficjalnych meczach.
Raton zawalił nam MINIMUM dwa mecze (mowię o meczach bezdyskusyjnie zawalonych bez żadnego pola do polemiki, a nie o meczach w których popełniał błędy).
Broda zero.
Raton mógł zawalić kolejne 3 mecze - ale miał farta przy błędach, że przeciwnik nie korzystał z prezentów.
Broda nie mógł zawalić żadnego meczu w jakim wystąpił przy lepszej skuteczności przeciwników, bo w 11 meczach nie stworzył żadnego goal scoring opportunity dla przeciwnika - z tego co pamiętam. Niech ktoś wrzuci jakiś duży błąd Brody na przestrzeni tych 11 meczy, z chęcią popatrzę, bo ja takowego nie widziałem w meczu o punkty.
Także 17 vs 11 meczy daje jakiś materiał poglądowy, pokazuje kto daje spokój w bramce.
Wyczyny Ratona warto by było ogarnąć na filmik i wrzucić na youtube'a z piosenką Benny Hilla w tle.
Może by niektórzy przejrzeli na oczy.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.01.2024 o godz. 17:12.
|