pepe72 napisał(a):

Kolejny pi...szący brednie o Brodzie.
Zrobiłem analizę wideo z dwóch jego meczów w 1-lidze (w tematach meczowych) i nie potwierdzają twoich bzdur.
|
To kiepski z Ciebie analityk, skoro większość forum widzi ten mankament poza Tobą.
Skoro bronił Raton to jakieś podstawy ku temu były (był lepszy od konkurentów). No chyba, że jesteś mądrzejszy niż ludzie z papierami trenerskimi

Zatem sugeruję złożyć CV, przyjmą z otwartymi rękami.