|
Brud i Nawotczyński - tak jak i całe dziesiątki innych nazwisk młodych polskich piłkarzy na których rzekomo opłacało się stawiać kosztem innych, często znacznie lepszych jakościowo opcji - doskonale obrazują Twój tok myślenia i dlaczego nie powinno się mu hołdować.
Niesprawiedliwe traktowanie zawodników i forowanie gorszych kosztem lepszych tylko dlatego, że są młodzi, czy że są wychowankami, przeważnie kończy się źle, czego dalej po tylu latach kibicowania Wiśle nie rozumiesz.
Właśnie dlatego, że zależy mi na klubie, a nie na poszczególnych zawodnikach, będę zwalczał uprzywilejowanie piłkarzy słabszych kosztem lepszych tylko dlatego, że niektórym nie podoba się zagraniczny paszport. Na boisku liczą się umiejętności, a nie papierki.
Jesienią w Wiśle bronił po prostu częściej bramkarz lepszy, a nie bramkarz słabszy i tak powinno być dalej, bez względu na to, czy komuś bardziej podoba się Raton czy Broda.
|