Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8051
Stary 25.01.2024, 14:42
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nowomowa typu, że Broda ma szansę na rozwinięcie swoich umiejętności i zostanie wartościowym bramkarzem jest takim samym gadaniem jak liczenie na to, że mógł nim zostać na przykład taki Brud czy Nawotczyński, dodatkowo kosztem wyników Wisły.

Nadzieja ta zwykle okazuje się płonną utopią, której niektórzy uparcie wolą się trzymać wbrew faktom i rzeczywistości.

Raton wielokrotnie pokazywał, że potrafi więcej niż Broda czy Biegański i bronią go jego umiejętności w stosunku do nich. Tylko tyle i aż tyle. Bronił dlatego, że konkurencja jesienią była słabsza niż on.

Nigdy nie będę popierał gnojenia, niesprawiedliwego i nierównego traktowania oraz niszczenia zawodnika lepszego kosztem gorszego tylko dlatego, że ten gorszy jest wychowankiem klubu, na punkcie których niektórzy kibice mają osobiste fiksacje i złudzenia.
Po co tutaj robisz wrzutki o Brudzie czy Nawotczynskim? Co maja zawodnicy z pola do bramkarzy? Jest tu jakakolwiek analogia do Brody poza łaczaca ją historycznie Wisła w CV? Wisła odpalała już młodych bramkarzy z czego nie wszyscy byli do zaorania, żeby choćby wspomnieć o Cebanu czy Kurto. Broda ma warunki żeby nie przepaść w polskim futbolu, a to że się może rozwinąć bardziej od Ratona wynika choćby z metryki, której nie oszukasz.

Wiem że lubisz generalizować (tak jak to że każdy randomowy Hiszpan jest lepszy od polskiego piłkarza), ale czasami już Cię po prostu ponosi. Tak jak to stawianie w obronie gnojenia () zawodników - no proszę Cię. Kibicujesz Wiśle czy Ratonowi? Odpał sobie skrót Wisła - Odra lub Łeczna - Wisła i przypomnij równie duzego babola na koncie Brody z tego sezonu
Odpowiedz cytując