s1mone napisał(a):

|
Racja Markus, Broda w niczym nie przewyższa Ratona - 100% zgody.
|
I ta prawda dotycząca umiejętności bramkarskich w zasadzie kończy temat pokazując, że Broda jest słabszym bramkarzem, bo pajacuje i panikuje jeszcze bardziej nawet w tak banalnej sprawie jak wyprowadzenie piłki nogą.
To, że popełnił jesienią mniej błędów wynika po prostu tylko z tego, że grał w zaledwie trzech meczach ligi, a w pozostałych bronił Raton. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że gdyby zamiast Hiszpana bronił również wcześniej, tych zawalonych bramek i utraconych punktów byłoby jeszcze więcej.
Ostatnią rzeczą jaką potrzebuje dziś Wisła jest forowanie słabszego polskiego bramkarza kosztem bramkarza lepszego i mam nadzieję, że podobnie do tego podejdzie również Załuska i Rude.