Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8045
Stary 25.01.2024, 10:17
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Racja Markus, Broda w niczym nie przewyższa Ratona - 100% zgody.
I ta prawda dotycząca umiejętności bramkarskich w zasadzie kończy temat pokazując, że Broda jest słabszym bramkarzem, bo pajacuje i panikuje jeszcze bardziej nawet w tak banalnej sprawie jak wyprowadzenie piłki nogą.

To, że popełnił jesienią mniej błędów wynika po prostu tylko z tego, że grał w zaledwie trzech meczach ligi, a w pozostałych bronił Raton. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że gdyby zamiast Hiszpana bronił również wcześniej, tych zawalonych bramek i utraconych punktów byłoby jeszcze więcej.

Ostatnią rzeczą jaką potrzebuje dziś Wisła jest forowanie słabszego polskiego bramkarza kosztem bramkarza lepszego i mam nadzieję, że podobnie do tego podejdzie również Załuska i Rude.
Odpowiedz cytując