Ja bym chciał by rywalizacja Raton-Broda była głównym problemem Wisły na wiosnę

Po meczu ciężko coś powiedzieć, choć faktycznie Raton wybronił 100%.
Ale Jop posadził Ratona na ławce nie za to, że jest Hiszpanem tylko za sprowokowanie i stratę gola w Niecieczy.
Kto powinien bronić na wiosnę? Nie mam pojęcia, niech się tym martwi trener.