leszekpw napisał(a):

|
Oby Raton wygrał rywalizację, na złość niektórym forumowym malkontentom.
|
Możesz wytłumaczyć czemu akurat wolisz mu kibicować w starciu z wychowankiem klubu?
Czy nie warto życzyć Brodzie aby wskoczył na wyższy poziom? Żeby stawał się lepszym bramkarzem?
Zresztą, jeśli Ratón sobie nie radzi w starciu z Brodą i przegrywał z nim rywalizację końcem jesieni to o czym to świadczy?