Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8038
Stary 24.01.2024, 21:18
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Oby Raton wygrał rywalizację, na złość niektórym forumowym malkontentom.
Możesz wytłumaczyć czemu akurat wolisz mu kibicować w starciu z wychowankiem klubu?

Czy nie warto życzyć Brodzie aby wskoczył na wyższy poziom? Żeby stawał się lepszym bramkarzem?

Zresztą, jeśli Ratón sobie nie radzi w starciu z Brodą i przegrywał z nim rywalizację końcem jesieni to o czym to świadczy?
Odpowiedz cytując