leszekpw napisał(a):
|
Oby Raton wygrał rywalizację, na złość niektórym forumowym malkontentom.
|
Podejrzewam, żę do mnie pijesz
No widzisz, a ja bardzo bym chciał by mi Raton w końcu 'zrobił na złość' i zaczął bronić NA POZIOMIE.
Nie mam nic przeciwko temu, żeby bronił jak przestanie odpierdzielać karygodne błędy praktycznie w co drugim ligowym meczu. W przeciwieństwie do tego co myśli Markus, nie przeszkadza mi jego narodowość, tylko jego PIERDOŁOWATOŚĆ.
Jak przestanie być pierdołą i turystą, to niech broni - z BOGIEM !