Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8037
Stary 24.01.2024, 21:16
leszekpw napisał(a):
Oby Raton wygrał rywalizację, na złość niektórym forumowym malkontentom.

Podejrzewam, żę do mnie pijesz


No widzisz, a ja bardzo bym chciał by mi Raton w końcu 'zrobił na złość' i zaczął bronić NA POZIOMIE.


Nie mam nic przeciwko temu, żeby bronił jak przestanie odpierdzielać karygodne błędy praktycznie w co drugim ligowym meczu. W przeciwieństwie do tego co myśli Markus, nie przeszkadza mi jego narodowość, tylko jego PIERDOŁOWATOŚĆ.


Jak przestanie być pierdołą i turystą, to niech broni - z BOGIEM !
Odpowiedz cytując