BCGorlice napisał(a):

Że jak? Aż drugi raz sprawdziłem.
Goście są na półmetku ligi na 15 miejscu na 16 drużyn. 10 punktów w 15 meczach. Jeden z lepszych klubów… Może w „zapieprzaniu” bo w piłkę nożną nie bardzo.
|
Ale w zeszłym roku zdobyli puchar Iranu, grają w azjatyckiej lidze mistrzów, a w kadrze mają 9 reprezentantów Iranu w kategoriach od u-18 do u-23. Poza tym są klubem z tradycjami jednym z najstarszych w Iranie.
Więcej...
https://gazetakrakowska.pl/wisla-gra...ar/c2-18253747
Kluczowe jest to, że są w trakcie sezonu, a nie w trakcie przygotowań. Więc na pytanie z artykułu moim zdaniem odpowiedź jest twierdząca, a nasza postawa w tym meczu zadowalająca.