Drozd napisał(a):

|
No i to nie są ogórki tylko jeden z lepszych Irańskich klubów.
|
Że jak? Aż drugi raz sprawdziłem.
Goście są na półmetku ligi na 15 miejscu na 16 drużyn. 10 punktów w 15 meczach. Jeden z lepszych klubów… Może w „zapieprzaniu” bo w piłkę nożną nie bardzo.