Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8031
Stary 24.01.2024, 19:02
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Przecież tu nie chodzi o wynik tylko o grę.Jest mi ktoś w stanie powiedzieć co w tej naszej grze drgnęło ku lepszemu?
Bo pier.dolenie że to tylko sparing i nie ma co wyciągać z niego daleko idących wniosków to ja już słyszę od kilku sezonów a jakoś dziwnie wnioski wyciągnięte po sparingach pokrywają się z tym co potem widzimy w lidze w wykonaniu naszych orłów.
Po pierwsze ciężko było coś zobaczyć bo poziom transmisji był dramatyczny, po drugie graliśmy na pastwisku dziurawym tak że gra z pierwszej piłki była niemożliwa, po trzecie przeciwnikiem był niezły personalnie zespół w środku sezonu, a nie w trakcie przygotowań. Mimo to byliśmy raczej stroną dominującą z kilkoma okazjami do strzelenia bramki, stracić też mogliśmy choćby po podaniu do przeciwnika we własnym polu karnym. Raton wybronił sytuację 200%. Reasumując moim zdaniem wyglądało to nieźle jak na etap przygotowań.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując