|
Jop powiedział, że jakby miał parcie na 1 trenera to miał opcje w 2 lidze.
Ale po przeszczepie to też bym raczej się nie palił na rozjazdy.
Będzie więc budował karierę powoli, blisko rodziny i szpitala. W sumie to dla Wisły dobrze. Po problemach perspektywa się zmienia i człowiek więcej używa głowy niż mięśni, co dla trenera jest bardzo przydatne.
|