Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#401
Stary 20.01.2024, 21:52
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przed Sapałę z jego sportową postawą i przed szklanego Bashę to chyba nie powinien mieć problemów, o ile chce czegoś więcej niż otrzymywanie miesięcznej pensji do końca umowy.
Po 1.5 roku bez gry to nawet przeszkody w postaci Bashy i Sapały mogą być nie do przeskoczenia.

W momencie jak od nas odchodził był spokojnie na poziomie 1 ligowym. To widział każdy kto chociażby oglądał sparingi. Jednak to już są lata świetlne za nami
Odpowiedz cytując