FraMat napisał(a):

|
Przed Sapałę z jego sportową postawą i przed szklanego Bashę to chyba nie powinien mieć problemów, o ile chce czegoś więcej niż otrzymywanie miesięcznej pensji do końca umowy.
|
Po 1.5 roku bez gry to nawet przeszkody w postaci Bashy i Sapały mogą być nie do przeskoczenia.
W momencie jak od nas odchodził był spokojnie na poziomie 1 ligowym. To widział każdy kto chociażby oglądał sparingi. Jednak to już są lata świetlne za nami