|
Jako, że większość meczów gramy przeciw drużynom, które bronią się w 11 w polu karnym to jednak przydałby się wysoki napastnik. Dziwi mnie, że takiego nie ma i klub nie widzi, że 99% wrzutek wybijają obrońcy przeciwnika.
Ktoś taki powinien przyjść nawet na ławkę jako po prostu opcja kiedy mecz wymaga zmiany sposobu gry.
|