Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93113
Stary 20.01.2024, 13:28
Jako, że większość meczów gramy przeciw drużynom, które bronią się w 11 w polu karnym to jednak przydałby się wysoki napastnik. Dziwi mnie, że takiego nie ma i klub nie widzi, że 99% wrzutek wybijają obrońcy przeciwnika.

Ktoś taki powinien przyjść nawet na ławkę jako po prostu opcja kiedy mecz wymaga zmiany sposobu gry.
Odpowiedz cytując