Ja liczę, że jednak przynajmniej jeden jakościowy transfer in będzie, nawet jeśli to miałby być bramkarz.
Wydaje mi się, że to nawet psychologicznie na drużynę mogłoby pozytywnie wpłynąć, że poza nowym trenerem jest w drużynie jakaś nowa krew, która daje poczucie że jesteśmy mocniejsi niż jesienią.
Markus napisał(a):

|
Niestety, nie słyszymy, by zespół miał być w jakiś sposób wzmocniony podczas tego okienka. Uważam to za błąd. Nie mamy drużyny kompletnej i bez słabszych punktów.
|
Problem wydaje mi się wynika z tego, że nie ma też tej jednej jedynej pozycji, w której mamy jakąś wyrwę wymagającą natychmiastowego uzupełnienia i to ich usypia.
Argumentum ad żonum doktora granata tez mnie przekonuje
