Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93111
Stary 20.01.2024, 07:59
Finanse to jedno i na pewno lepiej zejść z pensji, bo skoro mieliśmy 3 bramkarzy w tym powiedzmy Broda i Raton na jednym poziomie i zaraz za nimi ale jednak niżej Biegański. A tak na prawdę żaden do gry się nie nadaje, to bez sensu było trzymać 3 jednocześnie. Przecież na tej pozycji nawet 2 to o jednego za dużo i na pewno nikomu miło na ławie nie jest siedzieć. A tym bardziej bramkarzowi nr 3, który w głowie ma "przecież ja ....a nigdy się nie dobiję do tego 1 składu" więc co za pożytek z takiego człowieka? Jedynie kwasów może narobić.

Bo bramkarz nr 2 to jeszcze sobie może myśleć, że wskoczy do bramki jak nr 1 kontuzje złapie albo jakąś gorszą formę itp.

No ale jeśli nie planujemy wzmocnień to raczej ta ściana już jest i już zapobiegawczo "tniemy" koszty (tniemy tzn. nie zwiększamy póki co). Bo nie oszukujmy się, gdyby była możliwość sprowadzić 1-2 kozaków, to na pewno by się dla nich miejsce znalazło na boisku. I na pewno by pomogli bardzo, przyczyniając się do zdobywania punktów.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując