Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93110
Stary 20.01.2024, 07:40
Markus napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Biegański robił miejsce dla kolejnego Hiszpana takiego jak Carbo. byłaby to wspaniała wiadomość dla Wisły.

Niestety, nie słyszymy, by zespół miał być w jakiś sposób wzmocniony podczas tego okienka. Uważam to za błąd. Nie mamy drużyny kompletnej i bez słabszych punktów.
Może już naprawdę doszliśmy do ściany finansowej i AI albo żona powiedziała JK że już go nie stać na kolejne 300-400 tys rocznie x iluś nowych kopaczy.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 20.01.2024 o godz. 07:43.
Odpowiedz cytując