Markus napisał(a):

Gdyby Biegański robił miejsce dla kolejnego Hiszpana takiego jak Carbo. byłaby to wspaniała wiadomość dla Wisły.
Niestety, nie słyszymy, by zespół miał być w jakiś sposób wzmocniony podczas tego okienka. Uważam to za błąd. Nie mamy drużyny kompletnej i bez słabszych punktów.
|
Może już naprawdę doszliśmy do ściany finansowej i AI albo żona powiedziała JK że już go nie stać na kolejne 300-400 tys rocznie x iluś nowych kopaczy.